Proxis Inspex HD 1080p

Digitálny mikroskop Inspex HD 1080p

Inspex HD 1080p je kamerový system s vysokým rozlíšením, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu 1080p HD obrazu, reprodukciu farieb, kontrastu a rozlíšenia.

Digitálny mikroskop Inspex HD 1080p

II. generácia videoedoskopov PRO SERIES

Nová platforma 7 " PRO podporuje celú novú sériu PRO videoskopov produktovej rady IT Concepts. Ponúkame série PRO flexibilných systémov, ktorý obsahuje riešenia, kde je možné riešiť a pracovať s vymeniteľnými video sondami s priemerom od 2,4 mm v rôznych dĺžkach. Táto rôznorodá kombinácia umožňuje vzdialený vizuálny prístup takmer vo všetkých priemyselných aplikáciách.

 

MR Chemie - zabezpečenie kvality podľa najvyšších nemeckých štandardov

Naša spoločnosť je výhradným distributorom spoločnosti MR Chemie na Slovensku ktorá pôsobí po celom svete a je výrobcom špecializovaných inovatívnych produktov a zariadení na testovanie povrchových trhlín. Sme preto právom hrdý, že môžeme reprezentovať znacku MR Chemie na Slovenskom trhu.

V súlade s firemnou filozofiou "Poskytovanie maximálnej spoľahlivosti testov a environmentálnej kompatibility pre našich klientov" je MR Chemie spoločnosťou so silnou orientáciou na zákazníka, ktorá vyvíja, vyrába a dodáva produkty priamo.

Metrológia PSL, a.s.

Pri príležitosti konca roka 2016 sa Vám chceme poďakovať za doterajšiu spoluprácu , ústretovosť a vynikajúce vzájomné vzťahy .

Veríme , že takto nastavené hodnoty budú pokračovať aj naďalej , veď dobré vzťahy , tolerancia , ústretovosť robia život lepším, plnším a šťastnejším.

Metrológia PSL, a.s.

Volkswagen Slovakia, a.s.

Poďakovanie spoločnosti Proxis Slovakia s.r.o. za doterajší ústretový prístup k riešeniu problémov. Rýchle dodanie a vybavenie servisných prípadov.    

Tím Volkswagen Slovakia, a.s.

videoendoskop iRis DVR 5

iRis DVR 5

5 "displej s vysokým rozlíšením
Otočný monitor
Zaostrovateľné, výmenné objektívy
Vynikajúca kvalita obrazu

iRis DVR 5